Pozícia: špecialista – penetračné testy

Náplň práce

  1. penetračné testovanie (ethical hacking),

  2. bezpečnostné audity aplikácií (WWW, iOS, Android),

  3. bezpečnostné audity mobilných aplikácií,

  4. analýzy zabezpečenia UNIX/Windows systémov,

Požiadavky

  • dobré znalosti v oblasti sietí (TCP/IP, firewally, ...)

  • znalosť bezpečnostných mechanizmov v bežných OS (Linux, Windows)

  • znalosť bezpečnostných mechanizmoch v DB systémoch

  • aspoň základná znalosť programovania

  • znalosť nástrojov používaných pre bezpečnostné testovanie

  • výhodou znalosť kryptografie

  • schopnosť rýchlo sa učiť nové veci

Čo ponúkame?

  • Atraktívne projekty

  • Vzdelávanie a rozvoj

  • Príjemné pracovné prostredíe

  • Pružná pracovná doba s možnosťou home office

  • 5 týždňov dovolenky, sick days

  • Neformálna firemná kultúra

Miesto pracoviska

  • sídlo spoločnosti – Bratislava

V prípade záujmu nás kontaktujte na adrese info@dcit-consulting.sk.

Máte otázky?

Pokiaľ Vás zaujíma viac detailov, prosím kontaktujte nás.

Otázka e-mailom